↑ Powrót do Rozgrywki

Wydrukuj to Strona

Ursusowska Liga Siatkówki (ULS)

Nowa edycja ligi ruszy 29. stycznia 2017 roku roku. Będziemy Jesteśmy tam.

 

Link do strony ULS.

 

Aktualna tabela ligi

 

L.P. Nazwa drużyny Mecze PKT SETY Stosunek małych PKT
1. AZS Gocław  2  6 6:0 151:110
2. Korba Warszawa  2  5 5:1 148:123
3. ATS MIX  2  4 4:2 142:136
4. Plaża  2  4 4:2 144:133
5. KS Besos  2  4 4:2 150:129
6. Kamyki  2  3 3:3 134:130
7. 15 – 50  2  2 2:4 124:141
8. UKS Iskra Warszawa  2  1 1:5 121:152
9. Riviera  2  1 1:5 118:148
10. Nets  2  0 0:6 121:151

 

 

Ekstraklasa – zgłoszone drużyny

 

  1. Riviera
  2. UKS Iskra Warszawa
  3. Kamyki
  4. Nets
  5. Korba Warszawa
  6. 15 – 50
  7. AZS Gocław
  8. Plaża
  9. KS Besos
  10. ATS MIX

 

 

Ekstraklasa – terminarz

 

Ekstraklasa – 29.01.2017 r.  – 1. kolejka

15.00 – Riviera – ATS MIX                                        0:3 (20:25, 21:25, 22:25)
16.15 – Korba Warszawa – 15 – 50                       2:1 (25:21, 23:25, 25:19)
17.30 – Kamyki – Plaża                                            1:2 (21:25, 25:21, 20:25)
18.45
Nets – AZS Gocław                                    0:3 (24:26, 17:25, 22:25)
20.00 – UKS Iskra Warszawa – KS Besos           1:2 (29:31, 25:21, 20:25)

 

Ekstraklasa – 05.02.2017 r.  – 2. kolejka

15.00 – Riviera – KS Besos                                    1:2 (18:25, 25:23, 12:25)
16.15 – Plaża – ATS MIX                                           2:1 (25:22, 23:25, 25:20)
17.30
Nets – Korba Warszawa                          0:3 (16:25, 23:25, 19:25)
18.45 – Kamyki – 15 – 50                                         2:1 (25:15, 18:25, 25:19)
20.00 – UKS Iskra Warszawa – AZS Gocław        0:3 (15:25, 20:25, 12:25)

 

Ekstraklasa – 05.03.2017 r.  – 3. kolejka

14.00 – Riviera – Plaża
15.15 – AZS Gocław – KS Besos
16.30 – 15 – 50 – ATS MIX
17.45
Kamyki – Nets
19.00 – UKS Iskra Warszawa – Korba Warszawa

 

Ekstraklasa – 12.03.2017 r.  – 4. kolejka

14.00 – Riviera – AZS Gocław
15.15 – 15 – 50 – Plaża
16.30 – Korba Warszawa – KS Besos
17.45
Nets – ATS MIX
19.00 – UKS Iskra Warszawa – Kamyki

 

Ekstraklasa – 19.03.2017 r.  – 5. kolejka

14.00 – Riviera – 15 – 50
15.15 – Korba Warszawa – AZS Gocław
16.30
Nets – Plaża
17.45 – Kamyki – KS Besos
19.00 – UKS Iskra Warszawa – ATS MIX

 

Ekstraklasa – 02.04.2017 r.  – 6. kolejka

14.00 – Riviera – Korba Warszawa
15.15
Nets – 15 – 50
16.30 – Kamyki – AZS Gocław
17.45 – KS Besos – ATS MIX
19.00 – UKS Iskra Warszawa – Plaża

 

Ekstraklasa – 09.04.2017 r.  – 7. kolejka

14.00Riviera – Nets
15.15 – Kamyki – Korba Warszawa
16.30 – Plaża – KS Besos
17.45 – AZS Gocław – ATS MIX
19.00 – UKS Iskra Warszawa – 15 – 50

 

Ekstraklasa – 23.04.2017 r.  – 8. kolejka

14.00 – Riviera – Kamyki
15.15 – AZS Gocław – Plaża
16.30 – 15 – 50 – KS Besos
17.45 – Korba Warszawa – ATS MIX
19.00
UKS Iskra Warszawa – Nets

 

Ekstraklasa – 07.05.2017 r.  – 9. kolejka

14.00 – 15 – 50 – AZS Gocław
15.15 – Korba Warszawa – Plaża
16.30
Nets – KS Besos
17.45 – Kamyki – ATS MIX
19.00 – Riviera – UKS Iskra Warszawa

 

Final Four –  Termin zostanie podany po zakończeniu 8 kolejki Ekstraklasy

Baraż o Ekstraklasę – Termin zostanie podany po zakończeniu 8 kolejki Ekstraklasy

W każdym turnieju – finałowym, czy barażowym obowiązują następujące zasady:

– gramy mecze do dwóch wygranych setów do 25 pkt, ewentualnie tie break do 15 pkt

– gramy systemem każdy z każdym

– w turnieju wystąpić mogą tylko zawodnicy, którzy wzięli udział w minimum 3 meczach rundy zasadniczej !!!!!

 

 

 

Permalink do tego artykułu: http://www.netsvolley.pl/rozgrywki/ursusowska-liga-siatkowki-uls/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona www.NetsVolley.pl używa ciasteczek. Aby zamknąć ten baner i przejść do strony zgódź się z polityką prywatności / We use Cookies - By using this site or closing this you agree to our Cookies policy.
Zgadzam się! / Accept cookies
x