Wydrukuj to Strona

Ursusowska Liga Siatkówki (ULS 2014)

Nowa edycja ligi ruszy w styczniu 2014 roku. Będziemy Jesteśmy tam.

 

Link do strony ULS.

 

Aktualna tabela ekstraklasy ULS:

Tabela ULS 2014 po 9. kolejce ekstraklasy

Ekstraklasa terminarz

1. KS Smolna
2. Zielone Płuca Ochoty
3. Praga Team
4. Nets
5. Banana Volley
6. AZS Gocław
7. PilkaNaHali.pl
8. Iskra Warszawa
9. 15-50
10. Siatkarz Ząbki

 

I Liga – 26.01.2014r – 1 kolejka
15.00 5-6 Banana Volley – AZS Gocław 0 : 2 (20:25, 22:25)
16.00 2-9 Zielone Płuca Ochoty – 15-50 2 : 1 (21:25, 25:23, 15:9)
17.00 3-8 Praga Team – Iskra Warszawa 0 : 2 (17:25, 20:25)
18.00 1-10 KS Smolna – Siatkarz Ząbki 2 : 1 (25:15, 24:26, 15:11)
19.00 4-7 Nets – PilkaNaHali.pl 2 : 0 (25:9, 25:21)
I Liga – 02.02.2014r – 2 kolejka
15.00 4-5 Nets – Banana Volley 1 : 2 (25:20, 22:25, 7:15)
16.00 1-9 KS Smolna – 15-50 2 : 0 (29:27, 27:25)
17.00 2-7 Zielone Płuca Ochoty – PilkaNaHali.pl 2 : 0 (26:24, 25:16)
18.00 3-6 Praga Team – AZS Gocław 0 : 2 (17:25, 19:25)
19.00 10-8 Siatkarz Ząbki – Iskra Warszawa 1 : 2 (8:25, 25:22, 7:15)
I Liga – 09.02.2014r – 3 kolejka
15.00 2-5 Zielone Płuca Ochoty – Banana Volley 1 : 2 (14:25, 25:23,6:15)
16.00 9-7 PilkaNaHali.pl – 15-50 0 : 2 (22:25, 12:25)
17.00 10-6 Siatkarz Ząbki – AZS Gocław 0 : 2 (16:25, 18:25)
18.00 1-8 KS Smolna – Iskra Warszawa 0 : 2 (19:25, 18:25)
19.00 3-4 Praga Team – Nets 0 : 2 (18:25, 9:25)
Przerwa – Ferie Zimowe Mazowieckie
I Liga – 09.03.2014r – 4 kolejka
15.00 1-7 KS Smolna – PilkaNaHali.pl  2 : 1 (25:20, 23:25, 15:13)
16.00 2-3 Zielone Płuca Ochoty – Praga Team  2 : 1 (25:17, 21:25, 15:8)
17.00 9-5 Banana Volley – 15-50  0 : 2 (22:25, 21:25)
18.00 10-4 Nets – Siatkarz Ząbki  2 : 1 (20:25, 25:21, 15:7)
19.00 8-6 AZS Gocław – Iskra Warszawa  2 : 1 (29:27, 18:25, 16:14)
I Liga – 16.03.2014r – 5 kolejka
15.00 9-3 Praga Team – 15-50  0 : 2 (18:25, 19:25)
16.00 7-5 Banana Volley – PilkaNaHali.pl  2 : 0 (25:14, 25:23)
17.00 1-6 KS Smolna – AZS Gocław  2 : 1 (18:25, 25:21, 15:9)
18.00 8-4 Nets – Iskra Warszawa  1 : 2 (25:23, 23:25, 13:15)
19.00 10-2 Zielone Płuca Ochoty – Siatkarz Ząbki  2 : 0 (25:20, 25:18)
I Liga – 23.03.2014r – 6 kolejka
15.00 1-5 KS Smolna – Banana Volley  0 : 2 (19:25, 22:25)
16.00 6-4 Nets – AZS Gocław  1 : 2 (26:24, 21:25, 13:15)
17.00 7-3 Praga Team – PilkaNaHali.pl  2 : 0 (25:0, 25:0) vo (4 osoby)
18.00 8-2 Zielone Płuca Ochoty – Iskra Warszawa  1 : 2 (26:24, 19:25, 13:15)
19.00 9-10 15-50 – Siatkarz Ząbki  2 : 0 (25:0, 25:0) vo
I Liga – 30.03.2014r – 7 kolejka
15.00 5-3 Praga Team – Banana Volley  0 : 2 (23:25, 18:25)
16.00 1-2 KS Smolna – Zielone Płuca Ochoty  2 : 0 (25:21, 25:20)
17.00 6-2 Zielone Płuca Ochoty – AZS Gocław  0 : 2 (19:25, 21:25)
18.00 8-9 Iskra Warszawa – 15-50  0 : 2 (22:25, 24:26)
19.00 7-10 PilkaNaHali.pl – Siatkarz Ząbki  1 : 2 (23:25, 25:14, 16:18)
I Liga – 06.04.2014r – 8 kolejka
15.00 6-9 AZS Gocław – 15-50  1 : 2 (17:25, 25:18, 13:15)
16.00 4-9 Nets – 15-50  2 : 0 (27:25, 25:18)
17.00 1-3 KS Smolna- Praga Team  1 : 2 (25:20, 20:25, 10:15)
18.00 7-8 PilkaNaHali.pl – Iskra Warszawa  0 : 2 (0:25, 0:25) v.o.
19.00 5-10 Banana Volley – Siatkarz Ząbki  2 : 0 (25:17, 25:20)
I Liga – 13.04.2014r – 9 kolejka
15.00 1-4 KS Smolna – Nets  0 : 2 (0:25, 0:25) v.o.
16.00 4-2 Nets – Zielone Płuca Ochoty  2 : 0 (25:0, 25:0) v.o.
17.00 3-10 Praga Team – Siatkarz Ząbki  2 : 0 (25:0, 25:0) v.o.
18.00 6-7 AZS Gocław – PilkaNaHali.pl  2 : 0 (25:0, 25:0) v.o.
19.00 5-8 Banana Volley – Iskra Warszawa  0 : 2 (24:26, 21:25)
I Liga – 27.04.2014r – FINAL FOUR
14.45 6-9 AZS Gocław – 15-50  2 : 1 (19:25, 25:20, 15:5)
15.45 4-8 Nets – Iskra Warszawa  1 : 2 (25:21, 16:25, 13:15)
16.45 6-4 AZS Gocław – Nets  2 : 0 (25:21, 25:20)
17.45 8-9 Iskra Warszawa – 15-50  0 : 2 (21:25, 13:25)
18.45 4-9 Nets – 15-50  1 : 2 (18:25, 25:23, 13:15)
19.45 6-8 AZS Gocław – Iskra Warszawa  2 : 1 (22:25, 25:18, 16:14)
20.30 4444 Zakończenie i podsumowanie  Ursusowskiej Ligi Siatkówki

 

Najważniejsze pkt regulaminu dotyczącego finału Ligi:

– w turnieju mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej trzech meczach ligowych
podczas fazy grupowej

– wymagana jest jednolitość strojów

 

 

EKSTRAKLASA po turnieju „Final Four” 

I miejsce           –           AZS Gocław

II miejsce          –          15-50

III miejsce         –           Iskra Warszawa

IV miejsce         –           Nets

 

MVP EKSTRAKLASY – Maciej Brzózka (AZS Gocław)

MVP FINAL FOUR – Paweł Czapla (15-50)

 

Permalink do tego artykułu: http://www.netsvolley.pl/ursusowska-liga-siatkowk-uls-2014/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona www.NetsVolley.pl używa ciasteczek. Aby zamknąć ten baner i przejść do strony zgódź się z polityką prywatności / We use Cookies - By using this site or closing this you agree to our Cookies policy.
Zgadzam się! / Accept cookies
x