Wydrukuj to Strona

Ursusowska Liga Siatkówki (ULS 2015)

Nowa edycja ligi ruszy 15. lutego 2015 roku roku. Będziemy Jesteśmy tam.

Link do strony ULS.

Aktualna tabela ligi

tabela ekstraklasa ULS 2015 po 9. kolejce

Ekstraklasa – zgłoszone drużyny

1. Praga Team
2. Banana Volley
3. 15-50
4. NETS
5. Agrykola Team
6. Skaczące Kucyki
7. AZS Gocław
8. Iskra Warszawa
9. Sokoły
10. Riviera

Ekstraklasa – terminarz

15.02.2015r – 1 kolejka

  • 15.00 1-10 Praga Team – Riviera                         0 : 2 (13:25, 12:25)
  • 16.00 2-9  Banana Volley – Sokoły                        2 : 0 (25:15, 25:17)
  • 17.00         pauza
  • 18.00 5-6 Agrykola Team – Skaczące Kucyki      mecz zostanie powtórzony !!!!
  • 19.00 3-8 15-50 – Iskra Warszawa                       2 : 1 (25:19, 17:25, 17:15)

22.02.2015r – 2 kolejka

  • 14.00 1-9 Praga Team – Sokoły                            2 : 0 (25:20, 25:19)
  • 15.00 4-5 Nets – Agrykola Team                           2 : 0 (25:12, 25:13)
  • 16.00 4-7 Nets – AZS Gocław                                2 : 0 (25:22, 25:21)
  • 17.00 2-7 Banana Volley – AZS Gocław              0 : 2 (12:25, 18:25)
  • 18.00 3-6 15-50 – Skaczące Kucyki                      2 : 0 (25:16, 25:23)
  • 19.00 10-8 Riviera – Iskra Warszawa                   2 : 1 (18:25, 25:20, 17:15)

01.03.2015r – 3 kolejka

  • 14.00 10-6 Riviera – Skaczące Kucyki                 2 : 0 (25:13, 25:15)
  • 15.00 2-5 Banana Volley – Agrykola Team         1 : 2 (14:25, 25:20, 12:15)
  • 16.00 5-6 Agrykola Team – Skaczące Kucyki     2 : 0 (31:29, 25:21) – powtórzony mecz z pierwszej kolejki
  • 17.00 9-7 Sokoły – AZS Gocław                            0 : 2 (18:25, 13:25)
  • 18.00 3-4 15-50 – Nets                                          2 : 0 (25:22, 25:20) 
  • 19.00 1-8  Praga Team – Iskra Warszawa          mecz przełożony na 8 kolejkę

08.03.2015r – 4 kolejka

  • 15.00 1-7 Praga Team – AZS Gocław                 0 : 2 (20:25, 15:25)
  • 16.00 2-3 Banana Volley – 15-50                          0 : 2 (18:25, 12:25)
  • 17.00 9-5 Sokoły – Agrykola Team                        1 : 2 (23:25, 25:16, 11:15)
  • 18.00 10-4 Riviera – Nets                                       2 : 0 (25:22, 25:13)
  • 19.00 8-6 Iskra Warszawa – Skaczące Kucyki    2 : 0 (25:15, 25:20)

15.03.2015r – 5 kolejka

  • 15.00 9-3 Sokoły – 15-50                                      0 : 2 (12:25, 17:25)
  • 16.00 7-5 AZS Gocław – Agrykola Team            2 : 0 (25:21, 25:14)
  • 17.00 1-6 Praga Team – Skaczące Kucyki        1 : 2 (25:17, 18:25, 10:15)
  • 18.00 10-2 Riviera – Banana Volley                    2 : 1 (25:14, 17:25, 15:12)
  • 19.00 8-4 Iskra Warszawa – Nets                       0 : 2 (27:29, 17:25)

22.03.2015r – 6 kolejka

  • 15.00 1-5 Praga Team – Agrykola Team            0 : 2 (22:25, 8:25)
  • 16.00 6-4 Skaczące Kucyki – Nets                      1 : 2 (11:25, 29:27, 6:15)
  • 17.00 7-3 AZS Gocław – 15-50                            2 : 0 (25:19, 29:27)
  • 18.00 9-10 Sokoły – Riviera                                  0 : 2 (18:25, 16:25)
  • 19.00 8-2 Iskra Warszawa – Banana Volley       2 : 1 (20:25, 25:19, 15:7)

29.03.2015r – 7 kolejka  

  • 15.00 5-3 Agrykola Team – 15-50                        0 : 2 (24:26, 27:29)
  • 16.00 1-4 Praga Team – Nets                              0 : 2 (22:25, 18:25)
  • 17.00 6-2 Skaczące Kucyki – Banana Volley     0 : 2 (0:25, 0:25) v.o.
  • 18.00 8-9 Iskra Warszawa  – Sokoły                   2 : 0 (25:14, 25:16)
  • 19.00 7-10 AZS Gocław – Riviera                        2 : 0 (25:18, 25:20)

12.04.2015r – 8 kolejka

  • 15.00 6-9 Skaczące Kucyki – Sokoły                     0 : 2 (16:25, 20:25)
  • 16.00 4-2 Nets – Banana Volley                             2 : 0 (25:20, 25:22)
  • 17.00 5-10 Agrykola Team – Riviera                     0 : 2 (18:25, 23:25)
  • 18.00 7-8 AZS Gocław – Iskra Warszawa            2 : 1 (15:25, 25:22, 15:8)
  • 19.00 1-3 Praga Team  – 15-50                             0 : 2 (23:25, 20:25)
  • 20.00 1-8  Praga Team – Iskra Warszawa           0 : 2 (15:25, 17:25) przełożony mecz z 3. kolejki

19.04.2015r – 9 kolejka

  • 15.00 1-2 Praga Team – Banana Volley                0 : 2 (21:25, 21:25)
  • 16.00 4-9 Nets – Sokoły                                           2 : 0 (25:22, 25:19)
  • 17.00 3-10 15-50 – Riviera                                      0 : 2 (19:25, 19:25)
  • 18.00 6-7 Skaczące Kucyki – AZS Gocław            0 : 2 (0:25, 0:25)
  • 19.00  5-8 Agrykola Team – Iskra Warszawa       0 : 2 (17:25, 23:25)

Final Four – po zakończeniu rozgrywek wszystkich lig  (znamy już datę, to 24 maja 2015r.)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – 15-50
II miejsce – RIVIERA
III miejsce – NETS
IV miejsce – AZS GOCŁAW

MVP Ekstraklasy – Roman Romanenko
MVP FINAL FOUR Ekstraklasy – Paweł Czapla

 

Permalink do tego artykułu: http://www.netsvolley.pl/ursusowska-liga-siatkowki-uls-2015/

Strona www.NetsVolley.pl używa ciasteczek. Aby zamknąć ten baner i przejść do strony zgódź się z polityką prywatności / We use Cookies - By using this site or closing this you agree to our Cookies policy.
Zgadzam się! / Accept cookies
x