Wydrukuj to Strona

Ursusowska Liga Siatkówki (ULS 2016)

Nowa edycja ligi ruszy 21. lutego 2016 roku roku. Będziemy Jesteśmy tam.

Link do strony ULS.

Aktualna tabela ligi

tabela ekstraklasa ULS 2016 po 9. kolejce

Ekstraklasa – zgłoszone drużyny

15-50

Agrykola Team

AZS Gocław

Banana Volley

Iskra Warszawa

IT Crowd

Kamyki

MPC Riviera

Nets

Plaża

Ekstraklasa – terminarz

Ekstraklasa – 21.02.2016 r. – 1 kolejka
14.00 5 – 8 MPC RIVIERA – PLAŻA 0:3 (17:25,13:25,22:25)
15.15 3 – 1 IT CROWD – AGRYKOLA TEAM 3:0 (25:22, 25:14, 25:22)
16.30 4 – 9 15-50 – NETS 1:2 (17:25, 25:17, 16:25)
17.45 2 – 10 BANANA VOLLEY – AZS GOCŁAW 0:3 (23:25, 27:29, 25:27)
19.00 6 – 7 ISKRA WARSZAWA – KAMYKI 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)

Ekstraklasa – 28.02.2016 r. – 2 kolejka
14.00 1 – 2 AGRYKOLA TEAM – BANANA VOLLEY 1:2 (22:25, 16:25, 25:20)
15.15 7- 5 KAMYKI – MPC RIVIERA 2:1 (25:20, 25:23, 15:25)
16.30 8 – 4 PLAŻA – 15 – 50 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)
17.45 9 – 3 NETS – IT CROWD 2:1 (25:16, 23:25, 25:15)
19.00 10 – 6 AZS GOCŁAW – ISKRA WARSZAWA 2:1 (17:25, 25:22, 25:18)

Ekstraklasa – 06.03.2016 r – 3 kolejka
14.00 – KAMYKI – PLAŻA 0:3 (13:25, 13:25, 14:25)
15.15 – IT CROWD – PLAŻA 0:3 (16:25, 17:25, 11:25)
16.30 – BANANA V. – NETS 1:2 (25:21, 17:25, 22:25)
17.45 – AGRYKOLA T. – AZS GOCŁAW 1:2 (17:25, 27:25, 17:25)
19.00 – MPC RIVIERA – ISKRA W. 2:1 (25:27, 25:21, 25:19)

Ekstraklasa – 13.03.2016 r. – 4 kolejka
14.00 10 – 7 AZS GOCŁAW – KAMYKI 2:1 (26:24, 25:14, 20:25)
15.15 7 – 3 KAMYKI – IT CROWD 1:2 (25:18, 21:25, 17:25)
16.30 1 – 4 AGRYKOLA TEAM – 15-50 0:3 (20:25, 13:25, 19:25)
17.45 9 – 5 NETS – MPC RIVIERA 1:2 (22:25, 22:25, 25:19)
19.00 8 – 6 PLAŻA – ISKRA WARSZAWA 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)

Ekstraklasa – 20.03.2016 r. – 5 kolejka
14.00 5 – 1 MPC RIVIERA – AGRYKOLA TEAM 2:1 (24:26, 25:15; 25:15)
15.15 4 – 2 15-50 – BANANA VOLLEY 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
16.30 3 – 10 IT CROWD – AZS GOCŁAW 0:3 (23:25, 24:26, 17:25)
17.45 4 – 7 15-50 – KAMYKI 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)
19.00 6 – 9 ISKRA WARSZAWA – NETS 2:1 (25:15, 19:25, 25:19)

Ekstraklasa – 03.04.2016 r. – 6 kolejka
14.00 2 – 5 BANANA VOLLEY – MPC RIVIERA 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
15.15 9 – 7 NETS – KAMYKI 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
16.30 3 – 4 IT CROWD – 15-50   0:3 (11:25, 21:25, 17:25)
17.45 10 – 8 AZS GOCŁAW – PLAŻA  0:3 (14:25, 23:25, 26:28)
19.00 1 – 6 AGRYKOLA TEAM – ISKRA WARSZAWA  0:3 (18:25, 22:25, 19:25)

Ekstraklasa – 10.03.2016 r. – 7 kolejka
14.00 8 – 9 PLAŻA- NETS 3:0 (25:21, 25:21, 25:15)
15.15 5 – 3 MPC RIVIERA – IT CROWD 1:2 (24:26, 25:19, 18:25)
16.30 4 – 10 15-50 – AZS GOCŁAW 3:0 (25:13, 25:23, 25:12)
17.45 7 – 1 KAMYKI – AGRYKOLA TEAM 3:0 (25:23, 25:17, 25:20)
19.00 6 – 2 ISKRA WARSZAWA – BANANA VOLLEY 2:1 (25:11, 25:23, 23:25)

Ekstraklasa – 17.04.2016 r. – 8 kolejka
14.00 4 – 5 15-50 – MPC RIVIERA 1:2  (25:18, 23:25, 15:25)
15.15 1 – 8 AGRYKOLA TEAM – PLAŻA 0:3 (14:25, 22:25, 19:25)
16.30 2 – 7 BANANA VOLLEY – KAMYKI mecz przełożony
17.45 10 – 9 AZS GOCŁAW – NETS 3:0 (25:17, 25:20 , 28: 26)
19.00 3 – 6 IT CROWD – ISKRA WARSZAWA mecz przełożony

Ekstraklasa – 24.04.2016 r. – 9 kolejka

14.00 MPC RIVIERA – AZS GOCŁAW 1:2 (25:21, 22:25, 19:25)
15.15 NETS – AGRYKOLA TEAM 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
16.30 PLAŻA – BANANA VOLLEY 3:0 (25:20, 25:13, 25:15)
17.15 BANANA VOLLEY – IT CROWD 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
19.00 IT CROWD – ISKRA WARSZAWA 0:3 (17:25, 19:25, 14:25)
20.15 ISKRA WARSZAWA – 15-50 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)

Final Four –  8 maja 2016 r. – Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Keniga 20

Baraż o Ekstraklasę – 15 maja 2016 r. – Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Keniga 20

W każdym turnieju – finałowym, czy barażowym obowiązują następujące zasady:

– gramy mecze do dwóch wygranych setów do 25 pkt, ewentualnie tie break do 15 pkt

– gramy systemem każdy z każdym

– w turnieju wystąpić mogą tylko zawodnicy, którzy wzięli udział w minimum 3 meczach rundy zasadniczej !!!!!

Turniej Barażowy o Ekstraklasę Ursusowskiej Ligi Siatkówki – Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Keniga 20 – 15.05.2016r

Najważniejszymi pkt regulaminu dotyczącego finału Ligi są:

– udział w turnieju mogą wziąć zawodnicy, którzy wystąpili w co najmniej trzech meczach ligowych podczas fazy grupowej

– wymagana jest jednolitość strojów

– gramy do dwóch wygranych setów do 25 pkt z możliwym tie breakiem do 15 pkt

Harmonogram gier:

14.00 2 – 3 Banana Volley – KS Besos
15.00 1 – 4 IT Crowd – Korba Warszawa
16.00 3 – 4 KS Besos  – Korba Warszawa
17.00 1 – 2 IT Crowd – Banana Volley
18.00 2 – 4 Banana Volley – Korba Warszawa
19.00 1 – 3 IT Crowd – KS Besos

MISTRZEM ULS 2016 został Zespół – PLAŻA

15 – 50 – AZS Gocław 2 : 1 (20:25, 25:17, 15:12)
Plaża – Iskra Warszawa 2 : 0 (25:15, 25:16)
AZS Gocław – Iskra Warszawa 2 :0 (25:20, 25:23)
Plaża -15 – 50 2 : 0 (25:21, 25:23)
15 – 50 – Iskra Warszawa 2 : 0 (25:23, 25:20)
Plaża – AZS Gocław 2 : 1 (19:25, 25:22, 15:11)

I – Plaża 8:1, 6-1
II – 15-50 5:4, 4-3
III – AZS Gocław 5:4, 4-4
IV – Iskra W-wa 0:9, 0-6

MVP ligi – Krzysztof Czaiński (Plaża)
MVP FINAL FOUR – Piotr Boguszewicz (Plaża)

Wyniki Baraży o Ekstraklasę ULS:
W przyszłym sezonie Ekstraklasa zostanie zasilona o trzy nowe drużyny.

Banana Volley – KS Besos 0 : 2 (24:26, 14:25)
IT Crowd – Korba W-wa 0 : 2 (20:25, 26:28)

KS Besos – Korba W-wa 2 : 1 (27:25, 22:25, 15:13)
IT Crowd – Banana Volley 2 : 0 (25:19, 25:20)
Banana Volley – Korba W-wa 0 : 2 (10:25, 17:25)
IT Crowd – KS Besos 0 : 2 (22:25, 22:25)
I Miejsce KS Besos 8:1, 6-1 awans
II Miejsce Korba W-wa 7:2, 5-2 awans

III Miejsce IT Crowd 3:6, 2-4 spadek
IV Miejsce Banana Volley 0:9, 0-6 spadek

21.05.2016r  Zakończenie i podsumowanie Ursusowskiej Ligi Siatkówki  – Park Czechowicki

Permalink do tego artykułu: http://www.netsvolley.pl/ursusowska-liga-siatkowki-uls-2016/

Strona www.NetsVolley.pl używa ciasteczek. Aby zamknąć ten baner i przejść do strony zgódź się z polityką prywatności / We use Cookies - By using this site or closing this you agree to our Cookies policy.
Zgadzam się! / Accept cookies
x